Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Українське радіо продовжує громадське обговорення концепції суспільного мовлення

10-06-2014 17:52

 Відкрита дискусія щодо концепції суспільного мовлення, ініційована Українським радіо, триває. Зокрема, в інтерактивному проекті «Український вимір» щопонеділка, о 13.10 на УР-1.

Темою ефіру 9 червня стала рівність можливостей доступу до суспільного медіаресурсу представників усіх конфесій, присутніх на теренах України. Ведучий «Українського виміру» Роман Коляда, учасники дискусії – редактор, журналістка радіо «Марія» Тетяна Калініченко, релігієзнавці Юрій Чорноморець та Олександр Саган говорили про запити слухацької аудиторії, очищення медіапростору від інформаційного «сміття», переформатування релігійних програм у напрямку до їх смислового урізноманітнення.

Засоби масової інформації у сучасному світі, особливо ті, що висвітлюють тему церкви, на шляху становлення суспільного мовлення, повинні, як образно зауважила Тетяна Калініченко, мити вікна скляного будинку.

Як одну з  ключових, варто  вирізнити думку Юрія Чорноморця, який зауважив, що рівні можливості доступу  до медіаресурсів  представників релігійної спільноти  досягаються  зовсім не  арифметичними діями. Йшлося про кількісну і якісну складові суспільного мовлення.

Експерти назвали вдалим, з точки  зору вимог суспільного мовлення, проект «Історія  християнської церкви», який упродовж  двох років  звучав в ефірі Українського радіо.
                                                                          Прес-служба НРКУ
 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект