Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Підсумки засідання редакційної ради Національної радіокомпанії України

18-06-2014 16:34

18 червня в прес-центрі НРКУ відбулось засідання редакційної ради за участю Генерального директора Тараса Аврахова. Нагадаємо, що за чинним Статутом, редакційна рада складається з рівної кількості (4 особи) представників НРКУ та Державного комітету з телебачення та радіомовлення. Після тривалого обміну думками, була підтримана така постанова:

1. Головою зборів Редакційної ради на весь термін /2роки/ обрати Абрамова С.О. ( представник Державного комітету телебачення і радіомовлення України), секретарем на весь термін – Недін Л.М. (НРКУ);

2. Надати прізвища ще двох членів Редакційної ради, які представлятимуть Державний комітет телебачення і радіо України;
 
3. У зв’язку з тим, що збільшити кількість членів Редакційної ради без внесення змін до Редакційного статуту і до Закону «Про телебачення і радіомовлення України» неможливо, створити групу експертів на громадських засадах при Редакційній  раді /по 2 представника від кожного каналу, враховуючи підрозділ іномовлення/. Експерти працюватимуть на підставі рекомендацій та замовлень Редакційної ради і подаватимуть свої пропозиції в письмовому вигляді. Чисельність експертної групи та її персональний склад затверджуються рішенням редакційної ради.

4. Створити експертну групу для проведення аналізу контенту НРКУ на його відповідність принципам Європейської мовної спілки із залученням медіа-експертів і працівників НРКУ, провести прес-конференцію.

5. Надати критерії норми виробітку творчого навантаження диференційовані за фахом.

6. Запровадити професійні тренінги, майстер-класи /за ініціативи і бажанням творчих працівників/.

Прес-служба НРКУ

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект