Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Підсумки практичної конференції

09-07-2014 16:02

9 липня 2014 року у залі Будинку звукозапису (вул. Леоніда Первомайського, 5а) відбулася практична конференція «ТРАНСФОРМАЦІЯ  ДЕРЖАВНОГО МОВЛЕННЯ В СУСПІЛЬНЕ: ШЛЯХИ ТА ПРОБЛЕМИ».
До участі в ініційованій редакційною радою Національної радіокомпанії конференції запрошено  як практиків, членів редакційних рад регіональних телерадіокомпаній, журналістів, так і юристів з медійних питань, депутатів профільного комітету Верховної Ради, представників Кабміну та медіа експертів.

Почути один одного і нарешті почати діалог на рівні медійного середовища, щоб знайти найоптимальніший шлях переходу від державного до суспільного мовлення – саме це вкрай необхідно усім, хто справді зацікавлений у якісних і корисних для суспільства та медійного середовища змінах.

Прес-служба НРКУ

З підсумками практичної конференції можна ознайомитись ТУТ

Редакційна рада чекає Ваших зауважень та пропозицій до документу за  цією адресою (листи надсилати з позначкою "Резолюція")

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект