Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Новий склад Нацради з питань телебачення та радіомовлення почав діяльність з фальстарту

17-07-2014 13:09

Новосформована Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, від якої очікують рішень на захист українського медіа-простору, на сьогоднішньому засіданні визнала таким, що не відбувся, конкурс на отримання вільних радіоканалів, оголошений ще у січні. Українcьке радіо впродовж багатьох років чекає на ФМ-частоти. Були сподівання, що їх нарешті надасть новий склад Нацради. Але не так сталося, як гадалося. Це означає чергове відкладення вирішення цього питання, щонайменше, на кілька місяців. Тоді, коли громадяни гостро потребують правдивої інформації про події у державі, зокрема, на українському сході. Керівництво Національного радіо заявило, що оскаржуватиме рішення Нацради у суді.

 

Фото НРКУ

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект