Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Про бюджет, депутатську недоторканність і суспільне мовлення. Микола Томенко в програмі "Український вимір"

16-01-2015 18:10

Відомий політик і громадський діяч, народний депутат України Микола Томенко завітає до студії Українського радіо. З ведучим Романом Колядою говоритимуть про перспективи скасування депутатської недоторканності, бюджет і, звісно ж, про процес впровадження суспільного мовлення.

Микола Томенко - автор пропозицій до законопроекту № 1357 про внесення змін до деяких законів щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України. Депутат, зокрема, вважає, що слід заборонити відчуження і приватизацію майна суспільного мовника. А також передбачити створення окремих юридичних осіб для телебачення і радіо. Крім того, політик ініціює створення регіональних суспільних мовників на базі ОДТРК. Чому існує потреба в саме таких змінах - Микола Томенко розповість в ефірі програми "Український вимір".

Слухайте в понеділок, 19 січня 2014 року, о 13-10, на Першому каналі Українського радіо!

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект