Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Вітаємо зі Всесвітнім днем радіомовлення!

13-02-2015 09:50

13 лютого - Всесвітній день радіомовлення. Вперше радіомовні організації святкували цю подію у 2011 році, після того, як на своїй Генеральній конференції  у листопаді 2011 року ЮНЕСКО оголосила 13 лютого Всесвітнім днем радіо.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня радіо - Молодь та Радіо - надає можливість оцінити внесок молоді у радіомовлення, збільшити присутність молодих людей на всіх етапах розробки та виробництва програм, а також спланувати та провести акції та заходи для молоді та за участі молодого слухача.

Як і у минулі роки, ЄМС та ЮНЕСКО підготували та виклали на своїх сайтах спеціальні аудіо та відео промо-матеріали, банери, які пропонують мовникам використати у своїх ефірах  та соціальних мережах, а також поширити через своїх слухачів. (www.worldradioday.org).

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект