Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

У проекті "Мистецькі історії" відбулась концертна програма до ювілею Василя Симоненка

21-02-2015 12:00

У спільному проекті  НРКУ та НТКУ "Мистецькі історії" відбулась  нова  концертна програма  "Я в твоєму імені живу" , присвячена  80-річчю від дня народження Василя Симоненка.

Попри складність  музичної програми, - обмаль  творів  на вірші поета, - автори проекту зуміли поєднати їх з новітніми оригінальними композиціями, мелодекламацією та записом голосу Василя Симоненка з фонду Українського радіо. А, отже, підкреслили  нагальність його слова  у наш час, універсальність  сенсів, закладених у його поетичних зверненнях до людства, неприховані  аналоги його долі з долею молодих українських патріотів, які і нині віддали життя, відстоюючи  право  Батьківщини - Матері на існування. Звідси - нові  версії і сучасні прочитання  музичних творів у виконанні ІЛЛАРІЇ, джазової співачки Ю. Роми, В. Холкіна,  В.Свирида, соліста Національної опери О. Бойка, тріо бандуристок Українського радіо, чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького. Патріотичну лірику Василя Симоненка читав  актор Тарас Постніков.

Незмінними учасниками проекту є провідні колективи Українського радіо – академічний хор імені П. Майбороди під керуванням  Ю. Ткач та  заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо під керуванням Володимира Шейка. Цього вечора вони були основою програми.

Радіоверсію слухайте на 1 каналі Українського радіо у суботу, 27 лютого, о 13.10.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект