Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Наша колега отримала грант від фонду “Пам’ятного призу Аке Бломстрома”

23-02-2015 15:16

Катерина Зайцева, редактор редакції літературних програм головної редакції освітньо- художніх програм ТО УР-1, ведуча передач "Школяда" та "Дитячі історії дорослих людей" отримала грант від фонду “Пам’ятного призу Аке Бломстрома”.

Цей грант дасть їй можливість взяти участь у спеціальному тренінговому курсі з документальної радіожурналістики, а також відвідати Міжнародну конференцію художніх програм у травні та найбільший у Європі конкурс теле- та радіопрограм «Приз Європа» у жовтні цього року. Під час конференції та конкурсу Катерина зможе зустрітися з досвідченими творцями художніх програм з усього світу, прослухати та обговорити велику кількість радіопрограм, а на додаток взяти участь у семінарах з питань створення документальних радіопрограм.

Катерині Зайцевій буде призначено особистого тренера-наставника, який допомагатиме їй у створенні програми протягом року. Після Міжнародної конференції художніх програм редактор Українського радіо працюватиме онлайн з своїми тренерами над записом та монтажем документальної програми «Століття людини і ляльки…», присвяченій темі гри та іграшки дітей ХХ- початку ХХІ століття, тривалістю майже 30 хвилин.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект