Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Радіомарафон "Борітеся - поборете. Шевченко мобілізує"

09-03-2015 22:25

9 березня, за ініціативою Міністерства культури України, відбувся марафон читання творів Тараса Шевченка з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря "Борітеся - поборете. Шевченко мобілізує". Як повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко, участь у багатогодинних "Мобілізаційних читаннях" взяли військові АТО, керівники держави, діячі культури, громадські активісти, волонтери та відомі українці.

Приймав захід Будинок звукозапису, а трансляція відбувалася в прямому ефірі "Радіо Культура"  з включеннями на Першому каналі Національної радіокомпанії України.

"Мета марафону – показати, що Шевченко мобілізує на боротьбу за захист  України. Коли його вірші читатимуть самі бійці АТО, це стане ще одним сигналом про незламність духу великого українського народу", - вважає В’ячеслав Кириленко.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у радіомарафоні "Шевченко мобілізує", прочитавши уривок з "Кавказу", який, на його думку, "дає впевненість у нашій праведній боротьбі.

Арсеній Яценюк зазнчив, що обрав саме ці рядки, наслідуючи активіста Євромайдану Сергія Нігояна, який під час “Революції Гідності” теж цитував цю поему.

В уривку, який вибрав глава уряду, є такі слова:

Борітеся - поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

До участі в радіомарафоні долучився й Президент України. Петро Порошенко зацитував вірш Кобзаря "Молитва". 

Глава держави високо оцінив ініціативу проведення цієї акції, до якої долучилися відомі українці, представники влади, громадськості, військові.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект