Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Українське радіо відновило мовлення УР-1 та ВСРУ на середніх хвилях з Миколаївського радіоцентру

13-03-2015 18:13

13 березня о 16:00 відновив роботу Миколаївський радіоцентр Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) у селищі Луч Миколаївської області.

На частоті 549 кГц відновлено мовлення Першої програми Українського радіо (УР-1), яка з Миколаївського радіоцентру поширюється на територію Криму та південь України (Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька області), сигнал дістає навіть до Донецької та Луганської областей. Трансляція здійснюється щоденно з 6:00 до 14:00 та з 16:00 до 22:00 (за київським часом).

На частоті 1431 кГц відновлено мовлення російської редакції радіостанції "Всесвітня служба радіомовлення України", яка з Миколаївського радіоцентру транслюється на територію Російської Федерації, Україну, Білорусь та інші країни Європи щодено з 18:00 до 22:00 (за київським часом).

Миколаївський радіоцентр припиняв роботу 5 березня о 15:00. Через вимкнення радіоцентру на більшій частині території України була відсутня трансляція Українського радіо на середніх хвилях.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект