Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

У "Мистецькому Арсеналі" презентували Суспільного мовника

07-04-2015 18:09

7 квітня 2015 року у Мистецькому Арсеналі відбулася низка знакових для українського медійного простору подій: Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України", після чого у прямому ефірі було змінено логотип Першого національного та позивні Українського радіо. У такий спосіб в Україні презентували суспільне мовлення.

"Чи можливе європейське майбутнє України без свободи і демократії? Неможливе. А чи можливі свобода й демократія без свободи слова? Теж неможливі. Але влада завжди хотіла контролювати медіапростір і вважала, що підписати закон про Суспільне мовлення – це все одно, що випустити джина з пляшки. Ні, це та ціна, яку влада має платити за демократію. Мені згадуються слова, які приписують Вольтеру: "Я ненавиджу все, що ви кажете, але я віддам життя за те, щоб ви мали право це робити". Україна чекала на суспільне мовлення 23 роки. І зараз ми починаємо дуже цікаву, обнадійливу дорогу від Першого Національного до ВВС", – зауважив Президент України.

У рамках презентації, яку провів журналіст НРКУ Роман Коляда, відбулося перше в історії тепер уже суспільного Українського радіо ток-шоу.

Його в імпровізованій студії Мистецького Арсеналу провели Аліна Акуленко та Юрій Табаченко.

Участь у прямоефірному бліцопитуванні взяли Посол, Голова Офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі; виконувач обов’язків Голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен та Стівен Поттер, Радник та Директор програми технічної допомоги Посольства Канади в Україні.

 

"Прийняття закону про суспільне мовлення відображає прихильність української влади до спільних цінностей європейської сім’ї народів і готовність виконувати належним чином прийняті міжнародні стандарти. Користуючись нагодою, я висловлюю свою глибоку вдячність Прем’єр-міністру і членам Парламенту, Президенту Порошенко і всім тим, хто покладався на експертизу і пропозиції Ради Європи у процесі прийняття рішень щодо цього закону, який через донесення об’єктивної і збалансованої інформації сприятиме зростанню інтересу пересічних українців до державних справ. Хочу наголосити, що це лише перший крок. У новому плані дій, який нещодавно був представлений Генеральним Секретарем Ради Європи в Україні, одним з ключових пріоритетів є розвиток суспільного мовлення. Тому ми продовжимо приділяти значну увагу питанню реалізації реформ, які впроваджуються в Україні", – зазначив Посол, голова Офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі.

Презентація суспільного радіо стала першим, нехай і невеликим, але стратегічно важливим кроком радіо на шляху формування єдиного суспільного мовника країни.

Фото зі сторінки Першого національного у соціальній мережі Facebook

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект