Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

"Кримські історії" на Українському радіо

10-04-2015 13:01

На Першому каналі Українського радіо зазвучали "Кримські історії" - щотижнева програма про Крим і долю кримчан. Історії тих, хто після анексії півострову переїхав на материкову Україну, і розповіді тих, хто всупереч обставинам і випробуванням живе, працює в Криму і вірить у якнайшвидше повернення кримських земель додому, збирає автор і ведуча "Кримських історій" Юлія Карпінська.

Перша програма циклу "Кримські історії" - це віртуальна подорож до майстерні кримськотатарського кераміста і гончара Рустема Скибіна, яку майстер частково перевіз із Сімферополя до Києва. Спів гончарного кола Рустема Скибіна, розповідь про теплоту та еластичність донецької глини, якою користуються кримськотатарські майстри, тлумачення прадавніх кримськотатарських символів, якими учениця Рустема Азіза Карімова прикрашає у великодні дні керамічні писанки, а також рецепт приготування справжньої кримськотатарської кави від дружини Рустема – Ліани, слухайте у "Кримських історіях" Юлії Карпінської у суботу  11 квітня о 16:40.

Фото зі сторінки Рустема Скибіна у Facebook

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект