Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Айше Акієва. Кримська татарка, яка знає: сила нації - у її мові

16-04-2015 16:30

Цієї суботи на Першому каналі Українського радіо у передачі "Кримські історії" йтиметься про переселенку з Криму Айше Акієву, викладачку безплатних курсів кримськотатарської мови, які працюють у Києві. Чи важко бути переселенцем і як не опускати рук у такий нелегкий для кримськотатарського народу час? Айше Акієва розкаже про джерела свого оптимізму й мужності, а також трохи навчить слухачів кримськотатарської мови і відкриє кулінарні секрети приготування автентичних кримськотатарських чебуреків.
Свої "кримські історії" розкажуть також  учні курсів - Ісмаїл Ісмаїлов та Ельзара Джапарова. З ними разом і поміркуємо, чому так важливо кримським татарам знати рідну мову.
Також Айше Акієва кримськотатарською звернеться до свого народу зі словами підтримки!
Усе це слухайте у суботу  18 квітня о 16:40 у програмі Юлії Карпінської "Кримські історії".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект