Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

"Омріяний край" на Першому каналі УР

27-04-2015 14:40

На Українському радіо триває робота над новим проектом – "Омріяний край". Це має бути серія радіопрограм на основі однойменного роману Лілі Хайд, що побачив світ у видавництві "Дуліби" навесні 2014 року і був приурочений до 70-ї річниці  примусового виселення кримськотатарського народу з Криму  органами  НКВС.

"Сатанинська іронія  реальності в тому, – каже автор ідеї і керівник проекту Галина Бабій, – що саме в цей час корінний народ півострова зазнав нових  гонінь через окупацію Криму путінською Росією. Історія повторилась у 21 столітті: рідний край залишається для кримських татар краєм омріяним. А отже, події, описані в романі, (а це – повернення виселених родин вже з молодим поколінням, народженим в Середній Азії, на початку 90-х років додому) досі актуальні. Повернення все ще не відбулося. Але має відбутися остаточно".

Еміне АджиєваДо запису програми автори проекту запросили представників кримськотатарського народу, вже добре знаних і ще зовсім юних. Глави з роману "Омріяний край" читають політик Рефат Чубаров, координатор "КРИМ-SOS" Таміла Ташева, співаки ДЖАМАЛА, Ленара Османова та Фемій Мустафаєв, Аніфе Джемілетдінова та Рустем Скібінпредставник "Земляцтва кримських татар" Ісмаїл Халіков, журналіст телеканалу ATR Ібраім Умеров, студенти Алім Алієв та Аніфе Джемілетдінова,  актор, кінорежисер Ахтем Сейтаблаєв, художник-кераміст Рустем Скібін і навіть школярі Еміне Аджиєва та Алі Аджиєв. Вступне слово до проекту озвучив Мустафа Джемілєв, провідник кримськотатарського національного руху, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу. В оформленні використано кримськотатарську народну музику, записи сучасних популярних виконавців кримськотатарського походження, твори лауреата Національної премії ім. Шевченка Алемдара Караманова.У ефір проект почне виходити 5 травня  2015 року, у будні о 18.10 з повтором  щосуботи  та щонеділі о 20.30. По завершенні звучання  проекту в ефірі Першого каналу Українського радіо планується випуск спеціального диска із записом всіх програм, обкладинку якого оформить Рустем Скібін. Презентація диска відбудеться в  Кримськотатарському культурному центрі у Києві.
 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект