Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Українське радіо запускає серію інтерв’ю з вимушеними переселенцями з Донбасу

27-04-2015 16:56

На Першому каналі Українського радіо у прямоефірному спецпроекті журналістів Тетяни Литвинової та Дмитра Хоркіна  "Донбас-UA" вийде серія інтерв'ю з вимушеними переселенцями із зони АТО, які почали життя "з чистого аркуша" на вільній від проросійських бойовиків території України.

Спецпроект виходить щонеділі о 12.20 на Першому каналі УР.

У найближчому випуску героями програми стане подружжя Василя (сценічне ім'я - Живосил) та Марини Лютих із міста Рубіжного (Луганська область). Минулого року, коли проросійські бойовики захопили Рубіжне, місцевого проукраїнського активіста, музиканта Василя Лютого взяли у полон сепаратисти, кілька днів він був прив'язаний до дерева в центрі міста, а згодом його утримували в підвалі місцевого відділку міліції. Тільки завдяки зусиллям дружини  журналістки та громадської активістки Марини Лютої, яка долучила до звільнення чоловіка представників місії ОБСЄ, його вдалося врятувати і вивезти.  Зараз подружжя з 5-тирічної донькою Властою мешкає в Києві. Як їм вдалося адаптуватися до життя в столиці, знайти житло і роботу, йтиметься у спецпроекті Українського радіо "Донбас-UA".

"Донбас-UA" - передача про події довкола Донбасу, вимушених переселенців, перебіг АТО на сході України, українських громадян, які залишились на контрольованих терористами районах Донеччини та Луганщини. Це дискусійний майданчик для обговорення важливих тем, пов'язаних із "гарячою точкою" на карті Європи - українським Донбасом.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект