Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Концертна програма "Музика на всі часи"

20-05-2015 16:20

У спільному проекті НРКУт а НТКУ "Мистецькі історії" відбулась нова концертна програма "Музика на всі часи". За задумом авторів проекту,  вона є першою у  амбітній довготривалій серії "100 світових шедеврів", у якій для нового суспільного мовлення буде записано і знято найкращі зразки світової музичної спадщини.

   Саме зараз, коли наше  суспільство, втомлене політичними змаганнями, виснажене неоголошеною війною, навмання шукає шляху виходу з кризи , тлом для поступу має звучати така музика. "Музика на всі часи".

  У програмі, що була представлена  у Великій концертній студії Будинку звукозапису Українського радіо, звучали найвідоміші твори Баха, Бетховена, Россіні, Бізе, Вагнера, Равеля, Орффа, П"яццоли.

Виступили солісти Національної опери України Микола Шуляк, Ігор Мокренко, Володимир Опенько, соліст Національної філармонії  України Анатолій Юрченко, солістка Національного будинку органної та камерної музики Тамара Рой (флейта), Струнный квартет "Оранж Блоссом", квартет саксофоністів під керуванням Юрія Василевича, провідні колективи Українського радіо -  академічний хор ім. П. Майбороди під орудою Юлії Ткач  та Заслужений академічний симфонічний оркестр під керуванням Володимира Шейка.

  Повний запис вийде в ефірі радіо "Культура", радіоверсія – на 1 каналі Українського радіо, телеверсію покаже Перший Національний.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект