Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Журналісти НРКУ взяли участь у тренінгу ЄМС

25-05-2015 11:27

20-22 травня 2015 року на базі НТКУ відбувся тренінг на тему "Зв'язки з громадськістю та комунікації" для працівників НТКУ, НРКУ та телеканалу "Культура". Захід був організований Академією Євробачення Європейської мовної спілки при підтримці РТБ Словенії та Ради Європи. У тренінгу взяли участь представники всіх творчих об'єднань НРКУ.

Тренер триденного семінару Сабріна Повсіч Стімек, керівник піар-служби РТБ Словенії, підготувала дуже насичену програму, що включала як теоретичні, так і практичні заняття. Зокрема, учасники познайомилися зі суспільним мовником "Радіо і телебачення Словенії", історією створення служби піар РТБ Словенії, її структурою, місією та досягненнями. Презентація була проілюстрована прикладами найбільш яскравих піар-кампаній, проведених організацією за останні 5 років.

Окремий день тренінгу був присвячений внутрішній комунікації, її цілям та завданням на зразках роботи піар-служби словенського мовника. Також велику увагу тренер присвятила питанню спілкування у соціальних медіа, познайомила учасників з керівними принципами комунікації в соціальних медіа та найбільш ефективними інструментами роботи в Facebook та Twitter.

Більше інформації про захід: http://1tv.com.ua/news/channel/68868

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект