Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Українське радіо стало абсолютним переможцем Всеукраїнського фестивалю "Кобзар єднає Україну"

25-05-2015 13:03

Шість програм Національної радіокомпанії України вибороли найвищі нагороди Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм "Кобзар єднає Україну", що днями пройшов на Черкащині.

За перемогу у семи номінаціях та Гран-прі змагалось 43 радіопрограми, представлені радійниками із 21 області країни та столиці.

Гран-прі отримали одразу два проекти, підготовленні творчим колективом Українського радіо: Національний Всеукраїнський радіомарафон "Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує" та концертна програма "Нова пісенна Шевченкіана". Перше місце у номінації "Великих слів велика сила" посів радіофільм Олександра Денисенка та режисера Неллі Даниленко "О мій сопутниче святий!". У номінації "Ще не вмерла України ні слава ні воля" перше місце виборола програма В’ячеслава Козака "Герої" про захисників Донецького аеропорту із Хмельниччини Валерія ("Замок") і Назара ("Вірний") Чепків, батька та сина. Друге місце у номінації "Обнімітеся ж, брати мої" посіли "Кримські історії" від Юлії Карпінської  про облаштування на материковій Україні вимушених переселенців з окупованого Криму. У номінації "І оживе добра слава, слава України" друге місце здобула програма "Світ театру" Ольги Лігус.
 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект