Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

НРКУ взяла участь у світовій конференції із художньої документалістики

25-05-2015 12:27

41-st International Feature Conference упродовж 17-22 травня зібрала у Любліні (Польща) найвідоміших радіодокументалістів та майстрів художнього репортажу з усього світу. Міжнародна конференція художньої документалістики - щорічний захід з обміну міжнародним досвідом: її учасники слухають радіопрограми виробництва різних радіокомпаній світу, обговорюють почуте, а також беруть участь у майстер-класах від провідних майстрів радіожурналістики.

Україна вперше була представлена на такому міжнародному рівні. Для участі у конференції Українському радіо довелося витримати суворий  конкурсний відбір: спеціальне журі від EBU (Європейської мовної спілки) попередньо у Женеві відібрало двадцять із сорока трьох, заявлених до участі у конференції, радіопрограм. Програма Українського радіо «Come Back Alive» («Повертайся живим!») не лише виборола можливість бути представленою на конференції, але й викликала надзвичайно жваве обговорення після відкритої презентації на 41-st IFC.

Також, за багаторічною традицією, на 41-st International Feature Conference оголосили імена стипендіатів ÅKE BLOMSTRÖM AWARD – щорічної престижної нагороди для молодих перспективних радіожурналістів. Цього року вперше в історії відзнаки стипендію виборола представниця України – журналістка Українського радіо, ведуча «Школяди» Катерина Зайцева. За умовами стипендіальної програми, упродовж року Катерина має підготувати програму, яку представить на розгляд журі на наступному, 42- st IFC, який відбуватиметься у Відні (Австрія).

На фото: Делегація Українського радіо у Любліні Аліна Акуленко (автор програми «Come Back Alive»), Анастасія Яблонська (героїня програми), Тетяна Микитенко (журналістка і перекладач) і Катерина Зайцева, стипендіатка ÅKE BLOMSTRÖM AWARD

На урочистій церемонії відкриття 41- st IFC

На ефірі Люблінського радіо (Польща)

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект