Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

"Тут і зараз": на Першому каналі Українського радіо стартує новий радіопроект психологічної допомоги

26-05-2015 14:53

Слухати й чути – базове вміння, яке допомагає знайти правильний вихід у стресовій ситуації – стало основою передачі Ірини Ткаченко "Тут і зараз". Це своєрідна програма психологічної реабілітації, адресована тим, кому так непросто воратися із негативними емоціями, депресивними розладами, емоційним вигорянням.

За форматом, "Тут і зараз" - сорокахвилинна розмова у прямому ефірі, під час якої на запитання слухачів (телефонні, смс, а також на сторінці  програми у Фейсбуку) відповідатимуть професійні психологи, переважно представники Кризової психологічної служби, які на волонтерських засадах надають відповідну допомогу по всій Україні.

"Започатковуючи цей проект, Українське радіо сподівається у такий спосіб надати психологічну підтримку своїй багатомільйонній слухацькій аудиторії. Адже усі ми зараз переживає непрості часи випробувань. А слухати й почути – базовий принцип психологічної реабілітації – це також і засадничий принципом у роботі радіо, - зауважила головний редактор головної редакції суспільно-політичних передач Першого каналу Українського радіо Аліна Акуленко.

Проект "Тут і зараз" звучатиме щосуботи о 16:20, на Першому каналі Українського радіо.
Перший ефір заплановано на 30 травня.
 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект