Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Академічний хор ім. П.Майбороди Українського радіо переміг на фестивалі православної музики

28-05-2015 12:53

Участь у Міжнародному фестивалі православної музики «Хайнувка 2015» в Польщі для Академічного хору ім. П.Майбороди Українського радіо - це одна з найяскравіших подій його творчого життя. Колектив під керуванням заслуженої артистки України Юлії Ткач здобув Першу премію серед професійних хорів!

Фестиваль у Білостоку має давню історію та традиції. Захід щороку проходить під почесним патронатом Президента Республіки Польща, Міністра культури та національної спадщини, художнім патронатом композитора Кшиштофа Пендерецького та мера міста.

Програма Академічного  хору ім. П. Майбороди  НРКУ складалась з творів класичних, сучасних українських та європейських  композиторів, в основі яких лежить православний канонічний текст. На концертах та під час конкурсного виконання прозвучали твори М. Березовського, А. Веделя, Л. Дичко, А. Шнітке, Р. Твардовського.

Під час закриття конкурсу свою майстерність демонстрували всі переможці різних конкурсних категорій. А завершував гала-концерт наш славетний колектив - Академічний хор Українського радіо. По закінченні виступу на сцену вийшли переможці всіх категорій конкурсу і спільно виконали під орудою українського диригента, заслуженої артистки України Юлії Ткач  славень «Многая літа»!

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект