Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Програма «Школяда» проводитиме канікули в ефірі

01-06-2015 15:12

З 1 червня ранкова програма для учнів "Школяда" також пішла на канікули. Але це не те, про що ви подумали.

Передача Українського радіо, з якою більшість школярів розпочинали свій навчальний день, і надалі приходитиме у ваш дім. Однак влітку теми ефірів не стосуватимуться шкільних справ. Журналісти програми запросять юних українців на спортивний майданчик, у табір для ерудитів, на гурток танців, або й просто покататися на роликах чи помалювати крейдою на асфальті.

А щоб смак канікул був солодким і незабутнім, було вирішено оновити назву літніх випусків програми. Тож, відтепер щодня в будні о 7:49, а у вихідні о 7: 45 звучатиме програма "Школяда на канікулах".

Відпочивайте разом з нами! І ми обіцяємо - це будуть найкращі канікули у вашому житті.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект