Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

"Авторські читання" в ефірі Українського радіо

08-06-2015 10:10

Відсьогодні в ефірі Українського радіо в рамках програми "Літературні читання" стартує проект "Авторські читання". У ньому звучатимуть тексти з перших уст – відтепер письменники самі читатимуть свої твори.

Починається проект прозою Зірки Мензатюк, вона представлятиме повість "Як я руйнувала імперію". У ній ідеться про розпад держави СРСР, оповідь ведеться від імені тринадцятилітньої дівчинки Яринки, саме на її очах руйнується наддержава. Книжка вийшла друком торік (видавництво "Старого Лева) і спричинила гостру полеміку в суспільстві щодо радянського минулого та загалом щодо тоталітаризму. Нині така проблема особливо на часі.

Редактори програм: Ніна Герасименко, Марина Муляр, Павло Вольвач.

Слухайте щодня о 18.10-18.30 на хвилях Українського Радіо. Не пропустіть!

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект