Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Починається новий проект "Поетичні акварелі голосами Українського радіо"

11-06-2015 10:56

В ефірі Національної Радіокомпанії України стартує проект "Поетичні акварелі" голосами Українського Радіо". Топ-менеджери мовника, ведучі інформаційних, громадсько-політичних, спортивних, культурологічних програм, журналісти читатимуть поезію українських класиків та сучасних майстрів слова. І тим самим поділяться зі слухачами своїми найулюбленішими віршами та представлять оригінальне авторське сучасне прочитання улюблених рядків.

"Кожен із нас – фахівець у своїй справі, - говорить головний редактор Головної редакції культурологічних програм, музикознавець і журналіст Галина Бабій, - наших радійних кореспондентів і ведучих знають, передусім, за їхніми програмами і репортажами. Ну, і звичайно ж, за голосами. А цей проект розкриє наших працівників у несподіваному образі - як знавців поезії й витонченої лірики".

У перших випусках участь візьмуть А.Табаченко, І. Діденко, Г.Бабій, Р.Чайковський, О. Денисенко, Р. Коляда, О.Маловічко, С.Мялик, Я.Скуратівська, Н.Герасименко, П.Вольвач, О.Лігус, М.Муляр, В.Наумчук. Поступово до проекту долучатимуться колеги з різних редакцій та каналів НРКУ.

Прес-служба

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект