Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

НРКУ серед учасників Фольклорного фестивалю ЄМС 2015

08-07-2015 11:02

8 липня  у стародавньому  польському місті Краків розпочався 36-ий Фольклорний фестиваль Європейської мовної спілки (EBU). Цього року фестиваль відбувається в рамках великої міжнародної події "EtnoKrakow", що є  безпрецедентним поєднанням двох міжнародних заходів, присвячених етнічній музиці: Фольклорного фестивалю ЄМС, організованого Польським радіо, та фестивалю "Rozstaje" (Перехрестя).

НРКУ є традиційним учасником Фолькфестивалю ЄМС.  В останні роки на різних європейських майданчиках успішно виступали "Фолькнери", "Веселі Вуйки", "Кралиця", Тріо бандуристок Українського радіо. У Польщі Україну представляє етно-рок фундація "ТаРута".

Сьогодні, 9 липня, на головній сцені фестивалю лунатимуть традиційні українські пісні у виконанні яскравих, енергійних та самобутніх учасників гурту "ТаРута".  Глядачі побачать їхній виступ наживо, а тисячі радіослухачів матимуть змогу почути цей концерт  в запису завдяки мережі Єврорадіо.

Загалом  в Фольклорному фестивалі ЄМС візьмуть участь  23 колективи з 21 країни світу.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект