Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Перший канал Українського радіо розширює FM-мережу ще на сім міст

09-07-2015 20:45

Перший канал Українського радіо невдовзі можна бути почути в FM-діапазоні ще сімох обласних центрів.

8 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможців конкурсу на 39 радіочастот, який був оголошений у квітні.

У результаті Національна радіокомпанія України у партнерстві з обласними державними телерадіокомпаніями здобула сім частот в обласних центрах. Тож, Перший канал (УР-1) отримав такі хвилі: 88,6 МГц у Вінниці, 91,2 МГц у Кіровограді, 103,3 МГц у Львові, 92 МГц у Миколаєві, 87,7 МГц у Тернополі, 91,8 МГц у Чернівцях, 98,2 МГц у Чернігові.

НРКУ та ОДТРК розподілять ефір відповідно до впроваджуваної дорожньої карти з розбудови державного (суспільного) FM-мовлення: 20 годин на добу мовитиме Перший канал, 4 години на добу в затверджених відрізках часу - ОДТРК.

У попередні роки національний мовник неодноразово брав участь у конкурсах на розподіл FM-частот. Утім, надзвичайно рідко перемагав. Тоді FM-частоти віддавали переважно приватним компаніям, до яких нині і сам регулятор має чимало претензій у царині антидержавницької пропаганди.

"Розподіл частот на користь Українського радіо стане черговим кроком до створення великої мережі суспільного мовлення в Україні", - переконаний виконувач обов'язків Генерального директора НРКУ Анатолій Табаченко.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект