Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

Стосовно трансляції програм Українського радіо мережею проводового мовлення

20-07-2015 16:20

Прес-реліз

стосовно трансляції програм Українського радіо мережею проводового мовлення

За інформацією, що є в розпорядженні Національної радіокомпанії України (НРКУ), Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» 18 липня 2015 року без будь-яких попереджень чи повідомлень призупинило трансляцію радіопрограм «Промінь» (УР-2) та «Культура» (УР-3) мережею проводового мовлення у м. Києві, посилаючись на нібито застарілість обладнання та збитковість роботи цієї мережі.

Нині ПАТ «Укртелеком» є недержавним підприємством. Діяльність Товариства у наданні послуг споживачам здійснюється на підставі ліцензій, виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. З часу створення НРКУ як юридичної особи (1995 р.), радіокомпанія не укладала окремих контрактів з ПАТ «Укртелеком» щодо доправлення до радіовузлів проводового мовлення програм УР-2 і УР-3. Таку послугу ПАТ «Укртелеком» надавало за рахунок абонентської плати радіослухачів.

Останнім часом поширення радіопрограм «Променя» та «Культура», що транслюються переважно в УКХ-діапазоні, суттєво зменшилося. А випадок з призупиненням трансляції УР-2 та УР-3 в проводовій мережі м. Києва вкотре засвідчує подальший занепад проводової мережі, як такої, - кількість її абонентів за останні роки скоротилася майже у 15 разів (з понад 18 млн. до 1 млн. 300 тис. радіоточок).

Національна радіокомпанія закликає керівництво держави вирішити на найвищому рівні подальшу долю проводового радіомовлення, яке для значної частини громадян України є головним джерелом одержання інформації. 

                                                                                                                                   Прес-служба НРКУ    

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект