Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини НРКУ

НРКУ та «Укртелеком» дійшли згоди щодо відновлення мовлення програм Українського радіо в проводовій мережі

21-07-2015 19:52

Сьогодні під час обговорення питання трансляції радіопрограм УР-2 (Промінь) та УР-3 (Культура) у проводовій мережі представники Національної радіокомпанії України та ПАТ «Укртелеком» дійшли згоди щодо поновлення їх трансляції. Таке рішення сторін є тимчасовим і ухвалене, зважаючи на великий суспільний резонанс, спричинений вимкненням трансляції УР-2 та УР–3 у проводовій мережі Укртелекому. 
 
Обговорюючи питання трансляції, НРКУ та Укртелеком погодились, що умови чинного державного контракту на 2015 рік можуть тлумачитись сторонами по-різному та не передбачають в явній формі вимоги до ПАТ «Укртелеком» транслювати програми УР-2 та УР-3, а НРКУ – сплачувати за такі трансляції.
 
Найближчим часом НРКУ та Укртелеком звернуться до державних органів зі спільною заявою щодо розгляду питання забезпечення на державному рівні трансляції  програм Українського радіо у проводовій мережі. НРКУ та Укртелеком також домовились протягом трьох місяців (до 30 жовтня 2015 р.) врегулювати договірні відносини щодо трансляції програм УР-2 та УР- 3 у проводовій мережі Укртелеком.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект