Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Юрій Крикунов: "Є проблема із розповсюдженням бланків заяв на субсидію через ОСББ та приватні ЖЕКи".

24-07-2015 10:20

Програма "Порядок денний"

Юрій Крикунов – директор департаменту соціальної політики КМДА:

"Є проблема із розповсюдженням бланків заяв на субсидію через ОСББ та приватні ЖЕКи. Ми їм завезли ці бланки заяв, але як вони розповсюдили серед мешканців, на жаль, ми не можемо цього контролювати. У будь-якому разі бланк такої заяви можна взяти або в районному управлінні соціального захисту, або в управлінні соціальної політики, або в районній державній адміністрації. Крім того, його можна взяти на сайті Міністерства соціальної політики".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект