Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Ілля Несходовський: "Мінфін був би радий заморозити нинішній стан Податкового кодексу і збирати більше податків".

24-07-2015 10:20

Програма "Порядок денний"

Ілля Несходовський – експерт Реанімаційного пакету реформ:

"Мінфін був би радий заморозити нинішній стан Податкового кодексу і збирати більше податків. Оскільки з 1 січня 2015 року у нас почали діяти дуже багато додаткових податків, яких раніше не було. Зокрема, була продовжена дія військового збору, був запроваджений імпортний збір, з’явився додатковий збір на продаж підакцизних товарів, запроваджені електронні рахунки тощо. Тобто по факту навантаження на бізнес суттєво зросло".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект