Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Антон Колумбет: "...це довгий процес: розробка проекту землевпорядкування, отримання дозвільної документації...".

24-07-2015 11:15

Програма "Тема: Країна"

Антон Колумбет – активіст ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО":

"Іноді здається, що ще не ухвалене якесь вольове рішення влади взагалі виконувати цю пільгу. У деяких містах, зокрема у Києві, ще навіть процедурні питання не початі. Можна зрозуміти, що це довгий процес: розробка проекту землевпорядкування, отримання дозвільної документації, реєстрація в різних органах державної влади. Це все довго. Але поки що не ухвалене вольове рішення".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект