Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Олег Жданов: "...надо просто-напросто четко прописать закон о выборах и сам механизм агитации".

24-07-2015 19:30

Програма "Порядок денний. Підсумки"

Олег Жданов - експерт:

"Это камень в огород Верховной Рады. Для того, чтобы этого всего избежать, надо просто-напросто четко прописать закон о выборах и сам механизм агитации. Поставить всех кандидатов в равные условия, обеспечить им государственную поддержку во время избирательной компании, как это сделано в любой демократической стране, и запретить любое финансирование со стороны. Все! И тогда все окажутся в равных условиях. У всех, допустим, по 100 гривен на руках, у всех по три брошурки, им государство напечатало агитационные программы. Всем там расписали местный клуб по времени для собирания электората. И пожалуйста - старт, как на стадионе. Все в одинаковых условиях. А когда один приходит с миллионом, а второй приходит с миллиардом на эти выборы, то извините, о чем мы разговариваем?"

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект