Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Олексій Валевський: "...завдання експертів і політиків донести, без перебільшення, пафос цього законопроекту, щоби люди навчилися місцевій демократії".

27-07-2015 19:30

Програма "Порядок денний. Підсумки"

Олексій Валевський - політолог:

"Насправді пафос цього законопроекту полягає дещо в іншому. І багато експертів на це не звертають уваги. А головний смисл в тому, що органи самоврядування отримують досить багато повноважень. І нашим громадянам потрібно навчитися користуватися цим. Ось вибори в 205-му окрузі в Чернігові показали, що оці гречкові т. зв. технології працюють. Але оскільки центр управління переходить на рівень обласних і районних рад, наші громадяни мають відчувати відповідальність за те, як вони голосують, кого вони обирають. Тому що ті, кого вони обирають, ті люди і будуть здійснювати регіональну політику. От, на жаль, цього розуміння в суспільстві ще немає. І завдання експертів і політиків донести, без перебільшення, пафос цього законопроекту, щоби люди навчилися місцевій демократії".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект