Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Віктор Нестуля: "Обговорюється можливість запровадження обов’язковості процедури електронної комунікації при закупівлях".

30-07-2015 19:30

Програма "Порядок денний. Підсумки"

Віктор Нестуля – старший аналітик департаменту аналізу політики "Трансперенсі інтернешнл Україна":

"Обговорюється можливість запровадження обов’язковості процедури електронної комунікації при закупівлях. Система ProZorro вже пройшла попередній міжнародний аудит. Наша система вже відповідає 17 з 24 критеріїв, яким має відповідати будь-яка система закупівель. Жодна європейська країна не може похизуватися такими показниками".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект