Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Михайло Непран: "Найцікавіша дуальна система підготовки кадрів".

31-07-2015 10:20

Програма "Порядок денний"

Михайло Непран – перший віце-президент Торгово-промислової палати України:

"Найцікавіша дуальна система підготовки кадрів. Вона поширена в Австрії та Німеччині. На відміну від нашої системи, коли людина прийшла у ПТУ, здобула професію, а потім шукає роботу, там навпаки, підприємство зацікавлене у підготовці конкретного працівника, робить замовлення через службу зайнятості, посилає у навчальний центр, він проходить практику на цьому підприємстві і за певний час готується конкретний фахівець".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект