Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Сергій Дяченко: "Навряд чи ця норма буде стимулювати масове встановлення вітряків".

31-07-2015 10:20

Програма "Порядок денний"

Сергій Дяченко – провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова:

"Навряд чи ця норма буде стимулювати масове встановлення вітряків. Потрібно буде вирішити купу питань з обленерго для підключення до мережі. І певне обладнання треба мати для синхронізації з мережею. Це непроста штука і має бути сенс. Вітряк – штука дорога. Хто мав кошти, погрався у це. А людині середнього достатку це не вигідно".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект