Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Сказано в ефірі

Юрій Левченко: "Основна умова успішної боротьби з контрабандою – це справжнє очищення кадрів".

31-07-2015 11:15

Програма "Тема: Країна"

Юрій Левченко – народний депутат України:

"Основна умова успішної боротьби з контрабандою – це справжнє очищення кадрів. Щоб прийшли чесні і порядні люди, які б займалися цією справою, а не корупціонери. Друга складова – це криміналізація відповідальності за контрабанду. Влада Януковича ухвалила низку змін до законодавства щодо декриміналізації економічних злочинів і переважна кількість цих змін була спрямована на полегшення корупційних дій".

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект