Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Москва "Реформа системи охорони здоров’я"

16-02-2012 17:10

Спільний проект Українського та Радіо Росії

Ведучі: Оксана Маловічко (Київ), Ігор Гмиза (Москва)

Дві столиці – одна проблема: здоров’я нації. І Україна, і Росія намагаються реформувати медичну галузь. Аби дізнатись як і головне – що відбувається у сусідів, - 15 лютого Національна радіокомпанія України разом із Радіо Росії провели радіоміст, присвяченій особливостям та спільним рисам реформи системи охорони здоров’я в наших країнах.

Гості

Москова:

директор Інституту економіки охорони здоров’я Вищої школи економіки Лариса Попович.

Київ:

начальник відділу первісної медичної допомоги Департаменту лікувально-профілактичної допомоги МОЗ України Костянтин Надутий та директор Інституту стратегічних досліджень Академії медичних наук України Генадій Слабкий.

Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект