Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Таллінн “Євроінтеграція: досвід новачків”

20-04-2012 17:10

Спільний проект Українського радіо та Естонської громадської телерадіомовної корпорації

Ведучі: Оксана Маловічко (Київ), Вікторія Мельник (Таллінн).

Євроінтеграція – один із пріоритетів зовнішньої політики України. Зважаючи на спільний досвід сусідства в Радянському Союзі, Таллінн може надати Києву багато практичних та корисних порад щодо інтеграції до Європейського Союзу. Якою мірою може Україна використати “естонську модель” - про це в київській та талліннській студіях дискутували політики та політологи обох країн.

Київ:

Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євроатлантичного співробітництва, та Василь Потапов - народний депутат, член міжпарламентської групи "Україна - Естонія".

Таллін:

Євген Осіновський - депутат парламенту від соціал-демократичної партії, член Комісії з міжнародних питань і Комісії у справах ЄС та політолог Ілля Сунделевич.

Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект