Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Мінськ "Про майбутнє Чорнобильської зони"

26-04-2012 17:10

Спільний проект Українського та Білоруського радіо

Ведучі – Юрій Табаченко (Київ) та Світлана Мацкевич (Мінськ)

По одній з експертних оцінок Радянський Союз витратив на подолання наслідків аварії на ЧАЕС 358 мільярдів доларів у цінах 1987 року. До цієї суми слід додати витрачене Україною протягом 26 років. Скільки ще на думку експертів має пройти часу, аби територія, що зазнала забруднення, стала безпечною для ведення господарської діяльності. Як найкраще розпорядитись тими землями допоки вони не стануть безпечними – розвивати екологічний чи екстремальний туризм, залишити як площадку для проведення наукових досліджень, або взагалі – як могильник, куди звозитимуть із цілого світу ядерні відходи?
Про це у мінській та київський студіях дискутували експерти та політики.

Київ:

Проскура Микола Іванович, заступник голови Державного агентства України з Управління зоною відчуження
Семинога Анатолій Іванович - голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради 

Мінськ:

Загорський Анатолій Васильович - перший заступник начальника Департаменту з ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС
Анципов Генадій Володимирович  - начальник управління реабілітації територій, що постраждали

Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект