Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варшава "За місяць до старту Євро-2012"

08-05-2012 17:10

Спільний проект Національної радіокомпанії України та Польського радіо

Ведучі - Роман Коляда (Київ) та Анджей Яніш (Варшава)

Рівно за місяць до дня першого удару по м'ячу на Євро - 2012 заступник національного директора чемпіонату від України Іван Федоренко та національний директор чемпіонату від Польщі Адам Олькович у прямому ефірі поділилися зі слухачами здобутками України та Польщі на фінішній прямій підготовки до футбольної першості. Серед питань, що обговорювалися були проекти, які залишилось реалізувати та основні досягнення спільної кількарічної роботи.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект