Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ - Лісабон: заходи безпеки під час чемпіонату Європи з футболу

01-06-2012 17:10

Спільний проект Національної радіокомпанії України та Телерадіокорпанії Португалії

Ведучий: Владислав Обух (Київ)

Вісім років тому Португалія приймала чемпіонат Європи з футболу.
Тоді фахівці відзначили високий  рівень організації чемпіонату, зокрема заходів безпеки. Чи може португальський досвід бути корисним українцям? Як за роки, що минули, змінився рейтинг загроз для безпеки команд та їх вболівальників? Чим вісім років потому відрізняються загрози, до яких готувались у Португалії, а зараз розглядаються при плануванні заходів безпеки в Україні та Польщі?  Це у лісабонський та київській студіях обговорювали представники правоохоронних відомств обох країн.

Лісабон:

Жоао Пештана  - комісар поліції, керівник комісії по забезпеченню безпеки на ЄВРО-2004  у Португалії

Київ:

Микола Божко - директор департаменту з питань безпеки, правопорядку та операційної діяльності Національного агентства з підготовки Євро-2012.
Олег Матвєйцов - начальник управління масових заходів та Євро-2012 МВС України.

Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект