Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Москва: спекотна погода невідворотно навіює варіації на тему відпустки.

13-07-2012 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Радіо Росії.

Для переважної більшості населення відпустка та туризм - поняття тотожні. А ось що впливає на вибір напрямку і які чинники впливають на вибір достойного варіанту - дискутували у прямому ефіру учасники радіомосту Київ-Москва.
 
Основними темами дискусії стало вдосконалення моделі державно-приватного партнерства в туристичній індустрії. Також гості спробували з’ясувати чи є в Росії та в Україні "туристичне лоббі" та наскільки відчутною є його діяльність. І, врешті-решт, наскільки суттєвим для туристичної привабливості є імідж країни.
 
Ведучі радіомосту Роман Коляда (Київ) та Ігор Гмиза (Москва) доклали всіх зусіль, аби дискусія була змістовно та коректною. Фаховою ж вона була завдяки учасникам:
 
Москва: 
 
Ілля Уманський - керівник комітету з внутрішнього туризму Асоціації тур-операторів Росії та Галина Суховейко - виконавчий директор Міжрегіональної громадської організації "Сприяння дитячому відпочинку"
 
Київ: 
 
Євген Самарцев - Голова ради з питань туризму та курортів та Володимир Васильєв - Голова спілки сприяння розвитку сільського зеленого  туризму.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект