Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ - Рим: "Легалізація заробітчан в Італії: як вплине вона на українських мігрантів?"

02-08-2012 17:10

Спільний проект Українського радіо та Rаі 1 (Італія)

Робота за кордоном – факт з біографії кількох мільйонів українців. Проте лише невелика частина з них працюють легально, що є проблемою і для заробітчан, і для  держав. В Італії з 15 вересня до 15 жовтня  відбуватиметься  місячник із легалізації трудових мігрантів. Італійський уряд дає можливість іноземцям узаконити трудові відносини  та отримати дозвіл на проживання. Про причини такого кроку і його наслідки для українських заробітчан говорили гості київської та римської студій.
 
Ведуча - Оксана Маловічко
 
Гості студій:
 
Київ:  
 
Сергій  Олійник - голова всеукраїнської профспілки працівників- мігрантів в Україні та за її межами;         
 
Олена  Малиновська - державний експерт Національного інституту проблем міжнародної безпеки РНБО;
 
Рим:
 
Тетяна Кузик - президент центральної координаційної ради "Об'єднання українців в Італії";
 
Мар'яна  Соролневич - головний редактор "Української газети" в  Італії  та редактор Незалежного сайту українців в Італії "Лелеки".
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект