Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Кембридж "Війни пам'яті: чи можливе примирення?"

27-09-2012 17:10

Спільний проект Національного радіо та радіостанції Кембриджського університету

Ведучий:  Владислав Обух (Київ)
 
Друга світова чи Велика Вітчизняна? Ким були вояки УПА – зрадниками чи борцями з фашистами? Ці питання ще й досі не мають відповіді. Чому це так — через  культурологічні відмінності у відображенні війни в різних пост-радянських країнах чи тому, що у відображенні історії дуже багато політики? Про це та про інші “білі плями” недавньої історії говорили учасники радіомосту Київ-Кембридж. Історики з Кембриджа розповідали про особливості проекту “війни пам”яті”, що розробляється в цьому університеті, а фахівці з України ділилися своїми результатами роботи.
 
Учасники діалогу:
 
Кембридж (Велика Британія):
 
Олеся Хромейчук - історик-дослідник, Уіллем Блейкер – історик-дослідник
 
Київ (Україна):
 
Юрій Шаповал – керівник Центру історичної політології, Олександр Потильчак – завідувач кафедри історичних дисциплін Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект