Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Москва “Алкоголізм: соціальне явище чи політична проблема?”

02-10-2012 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Радіо Росії

Ведучий – Роман Коляда (Київ), Ігор Гмиза (Москва)
 
Державна політика, якщо її розглянути крізь призму ставлення до алкоголю, зіштовхується з певними протиріччями. З одного боку – продаж алкоголю відчутно поповнює державний бюджет, а з іншого — призводить до маси супутніх проблем: від зростання жертв ДТП до, в підсумку, зубожіння нації. Можна, звісно, підняти ціну пляшки, але чи не призведе це до розширення сірого та чорного ринків, адже й без цього статистика свідчить, що 50% того, що продається – контрафакт.
Варто, вочевидь, йти іншим шляхом: через виховання культури споживання, систему жорстких штрафів за водіння в нетверезому стані,  формування негативного ставлення до п'янства в суспільстві, формувати належну державну політику.
Який шлях боротьби з алкоголізацією суспільства в Україні та Росії може бути найбільш ефективним – про це говорили у прямому ефірі українські та російські фахівці.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект