Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варна "Екологія Чорного моря – людський фактор"

28-11-2012 17:10

Спільний проект Українського та Болгарського радіо

Ведучі - Валері Веліков (Варна), Роман Коляда (Київ)

 
У квітні минулого року виповнилось 20 років від підписання так званої бухарестської конвенції про запобігання забруднення Чорного моря. Як в Україні та Болгарії виконуються положення документу, адже за роки, що минули, антропогенне навантаження на чорноморський басейн постійно зростало?
Вчені – екологи говорять про два можливі сценарії розвитку подій — пессимістичний та помірковано- оптимістичний. За яким сценарієм розгортатиметься екологічна ситуація та як дорого може обійтися мешканцям пессимістична версія – про це у прямому ефірі Першого каналу Національного радіо дискутували фахівці з України та Болгарії. 
 
Наші гості:
 
У Варні: 
 
Галина Штерева – професор, науковий секретар Інституту океаналогії, хімік 
Маріана Панайотова - Науковий секретар Інституту океаналогії, біолог 
 
У Києві:
 
Євген Шнютов -академік, керівник відділення морської геології Національної академії наук України.
 
Олександр Бонь - начальник відділу водних екосистем та ресурсів Мінекології та природних ресурсів України, представник від України у комісії з захисту Чорного моря від забруднення.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект