Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Киів-Таллінн "Федералізація Європи та перспективи розширення: український вимір"

07-12-2012 17:10

Спільний проект Українського радіо та Естонської громадської телерадіомовної корпорації

ВЕДУЧІ: Владислав Обух (Київ), Вікторія Мельник (Таллінн)

 
Президент Єврокоміссії  Баррозу заявив, що для виходу з економічної та політичної кризи ЄС повинен розвиватися у “федерацію національних держав".
Отже, як Естонія ставиться до ідеї Барозу, чи дійсно, на думку Таллінна, федералізація помогла б боротися з кризою. Чи не лякається Таллінн привидів СРСР у цьому зв'язку. Гості у київській та талліннській студіях розмірковували над тим, чи стане простіше для України інтегруватися у нову федерацію (справедливості ради, можна визнати - бюрократії має стати меньше). Чи це помилка?
Не секрет, що серед членів ЄС є багато так званих євроскептиків, що не хочуть делегувати частку суверенітету центральним органам. Проект федералізації збільшить, чи зменьшить їх число? 
Вручення Нобелівської премиї миру цього року Європейському Союзу, вочевидь, диктує необхідність продовждення політики об'єднання Європи. Як вважають гості, чи не заступлять внутрішні проблеми Євросоюзу важливість продовження об'єднавчої міс ії Європейського Союзу?
 
Гості: 
 
Київ
Зажигаєв Борис, експерт міжнародної асоціації політичних наук, професор, проректор, зав. кафедрою міжнародних відносин і зовнішньої політики Київського міжнародного університету.
Друзенко Геннадій, віце-президент Інституту європейської інтеграції, політолог-міжнародник.
 
Таллінн:
Олев Аарма - радник парламентської комісії у справах ЕС,
Тійт Мацулевич - екс-посол Естонії в Україні, політолог.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект