Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ - Москва "Кіноперспектива"

25-01-2013 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Радіо Росії

Ведучі Роман Коляда (Київ), Ігор Гмиза (Москва)
 
Після розпаду СРСР виробництво кінофільмів в колишніх республіках знизилось. Гості, що зібрались у студіях двох столиць дискутували про причини цього явища. Чи варто шукати шляхи відновлення кіновиробництва, або краще погодитись з тим, що пальма першості в руках Голівуду? І ще одне питання: якщо національний кінематограф програв, то кому – Інтернету, телебаченню, комп'ютерним іграм?
 
Наші гості: 
 
Москва: Юрій Гримов – кінорежисер, художній керівник студії «Юг», Юрій Бєлєнький – сценарист, режисер, продюсер, телевізійного об'єднання «Новела»
 
Київ: Дмитро Колєсніков – віце-президент Асоціації продюсерів України, Олесь Янчук – режисер кіностудії ім. О.Довженка
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект