Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Тбілісі "Фольклор: традиції та сучасність"

14-02-2013 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Громадського радіо Грузії

Ведучі: Роман Коляда, Вікторія Муратова (Київ), Давид Цинцадзе (Тбілісі)
 
Україна і Грузія мають багато спільного. Мальовничі краєвиди, гостинні люди, тисячолітні народні традиції. Але є ще одна спільна риса у наших народів. Ми любимо багатоголосний спів. Про особливості народного багатоголосся, про фольклорні еспедиції та їхні дослідження, про суперечки навколо автентичного виконання народних пісень і сучасних обробок народної музики говорили ведучі та учасники радіомосту Київ-Тбілісі. Впродовж програми звучали зразки українського та грузинського фольклору в автентичній формі і в обробках.
 
Гості:
 
Київ:
фольклорист і лідер гурту «Божичі» Ілля Фетисов та бандурист Роман Гриньків
 
Тбілісі:
композитор Ніно Джанджчава та музикант Михаїл Джавахішвілі
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект